Puzzle betlém 2017

Puzzle betlém 2017

Taky mají vaše děti tak rády puzzle? Co jim dát každý den adventu jeden kousek do jejich adventního kalendáře?

 

Dlouho jsem hledala puzzle, které by splňovalo mé podmínky – 24 dílků, ideálně s vánoční nebo zimní tématikou. Nemohla jsem žádné takové sehnat. Nikde takové nebylo.

Proto vzniklo puzzle z dílny Little Bears:

  • originální obrázek ilustrátorky Lucie Fričové
  • puzzle s motivem betlému - pro rok 2017 se zvířátky, které přicházejí k jesličkám

Dejte dětem do adventního kalendáře náplň, po které se jim nebudou kazit zuby a která je bude celý advent bavit – puzzle betlém se zvířátky.

Každý den jeden dílek puzzle, které děti skládají celý advent. Na každém kousku puzzle nějaký obrázek, aby děti bavilo puzzle celých 24 dní skládat.

Cena puzzle: 150,- Kč (+ poštovné od 48,- Kč)

Co zakoupením puzzle získáte:

  • puzzle 24 dílků

Puzzle posíláme v bublinkové obálce, v uzavíratelném zip sáčku.

  • puzzle poštou

Puzzle posíláme Českou poštou jako doporučené psaní, cena poštovného od 48,- Kč (záleží na počtu kusů, které si objednáte).

Cena Puzzle betlém 2017 – zvířátka


150,- Kč

(plus poštovné od 48,- Kč)

 

Vaše otázky - odpovídáme:

  • Jak velké je složené puzzle? A jak velký je jeden dílek puzzle?

Složené puzzle má rozměry 26 x 17,5 cm. Velikost jednoho dílku je cca 4,5 (6,5) cm na 4,5 cm. Pohodlně se tak vejde i do menších adventních kalendářů.

  • Skutečně bude děti bavit skládat celý advent jedno puzzle, každý den po jednom dílku?

Puzzle je navrženo tak, aby na každém kousku byl nějaký obrázek, nějaký detail. Naše děti minulý advent skutečně bavilo každý den přikládat jeden dílek puzzle a měly velkou radost ze společného každodenního přikládání. Po adventu se puzzle stalo oblíbeným obrázkem, který skládají.

Radka Johanka Procházková

maminka Kubíka a Aničky

Když jsem minulý rok přemýšlela, čím vyplním dětem pytlíčky adventního kalendáře , narazila jsem na stránku Little Bears. Moc mě oslovil nápad dát dětem do pytlíčků pohádky na každý den. Pohádky jsou velmi hezky napsány, dětem se moc líbily. Každý večer jsme je četli před spaním. K pohádkám jsem zakoupila i puzzle betlém, který je krásně zpracovaný. Děti byly nadšené, když skládaly postupně dílky a těšily se, až najdou Ježíška. Letos se moc těšíme na puzzle betlém zvířátkový a nové pohádky od Malých medvědů. Za mě můžu jen doporučit.

Puzzlíky už jsou doma, s manželem jsme si je hezky složili a už se těšíme na adventní čas, že si to užijeme spolu s dětmi. Moc děkuji, přeji Vám spoustu dalších skvělých nápadů a hodně energie do práce!

Ivana Simčáková

Připravte dětem překvapení do jejich adventních kalendářů – dejte jim tam každý den jeden kousek puzzle a společně je poskládejte. A hlavně nezapomeňte

PROŽÍT ADVENT SPOLU!

Nemáte adventní kalendář, do kterého byste dětem puzzle vložili?

Při objednání celého adventního kalendáře z dílny Little Bears si můžete vybrat variantu s puzzle, s pohádkami, nebo klidně s oběma nečokoládovými náplněmi dohromady.