Přípravy na advent 2018 u Medvědů vrcholí

Ačkoli to vypadá, že Vánoce ještě zdaleka neklepou na dveře, příprava adventních kalendářů, pohádek a dalších produktů spojených s adventním časem a Vánoci u nás běží už od jara!

V Little Bears jsme letos již potřetí vytvořili 24 Adventních pohádek pro malé medvědy, které slouží jako nečokoládová náplň do adventního kalendáře. Dále máme pro letošní rok nový obrázek puzzle s motivem betlému a betlémské cesty a v nabídce stále i rodinný nástěnný adventní kalendář.

Moc se těšíme, až nové pohádky, puzzle a kalendáře pošleme do světa. Vše je samozřejmě k dispozici na novém eshopu Little Bears, nicméně chystáme se vyrazit i na několik prodejních akcí.

První možnost osobního prodeje budeme mít o víkendu 3. – 4. 11. na rodinném veletrhu smysluplných hraček Rosteme pro život v Praze na Barrandově. Tento veletrh smysluplných hraček máme opravdu rádi – vždy se sejde obrovské množství nadšených autorů nejrůznějších her, hraček, pomůcek, oblečení, knížek a mnoho dalšího. Hned za dalších 14 dní, tedy 18. 11., vyrazíme do Tábora na festival stylových hraček Hračkána – toybition. Objevíme se i v Pardubicích 23. a 24. 11. 2018 na Festivalu her a hraček a zábavy pro malé i velké.

Uvidíme se? Přijďte nás pozdravit, budeme rádi 😉

Přejeme vám krásný podzim a pohodovou přípravu na advent.